1

Тема: Единство

ГО *Солідарність* та *Рух за мир* закликають до бойкоту недолугої та брехливої так званої Політичної Еліти що підставила свої збройні сили МВС та кинула їх на розправу народу...Ця Зараза рятуючи свою шкуру готова продати всіх і вся....Просимо всіх хто підтримує наші погляди розповсюджувати цю інформацію серед своїх однодумців!

Если Вы поддерживаете наше обращение, мы просим Вас распространить его среди своих друзей и единомышленников!

Для стабілізації ситуації в нашій державі необхідно зробити декілька кроків:
1.Зняття недоторканності з депутатів та членів кабміну
2.Прийняття закону про перехідний період
3.Розпуск парламенту та створення тимчасових комісій по врегулюванню ситуації в країні з числа громадян України що не були при владі на період з 2000 по 2014р.
4.Напрацювання та прийняття нового закону про вибори та відкликання обранців за невиконання своїх прямих обовязків та невиконання ними передвиборних обіцянок...
5.Проведення виборів нардепів тільки по мажоритарці із тимчасовою забороною на один термін обиратись до ВР екснардепів та членів іх родин, а також тих хто був при владі з 2000 по 2014р.
6.Напрацювання новим складом ВР Конституції України та винесення її на всенародне обговорення з одночасним проведенням плебісциту щодо устрою держави.
7.Прийняття конституції України з урахуванням поправок внесених народом України
8.Створення органів та структур влади згідно нової Конституції України
9.Зміна чинних, або прийняття нових законів які відповідатимуть статтям Конституції України

ГО *Солідарність*  та *Рух за Мир*Цієї ночі по регіонах України відбулося декілька актів вандалізму...ГО *Солідарність*  та *Рух за Мир* рішуче засуджуємо дії агресивної частини громадян і закликаємо по можливості запобігати таким діям та широко освітлювати ці події в інтернеті та по можливості на каналах телебачення...

ГО *Солідарність*
*Рух за Мир*
ГО *Єдність*

Поделиться

2

Re: Единство

Сьогодні о 15.05 при вїзді в м.Хмельницький групою осіб у масках був зупинений та пошкоджений автомобіль (шкода октавія) активістів ГО *Єдність*, в яких вилучили відеокамеру з відзнятим матеріалом про переслідування молодих людей, яких агресивні молодики називали тітушками.

Поделиться