1

Тема: Координаційна рада спілки громадян

1.4. Завдання К.Р - підтримувати на виборах і у своїй повсякденній діяльності тільки тих кандидатів у депутати різних рівнів та кандидатів у мери міста, про підтримку яких прийнято відповідні рішення на загальних зборах координаційної ради . Вибір на користь якого кандидата буде здійснюватися підтримка на виборах досягається шляхом підписання і юридично оформленого документа з особою яка заявила про себе , як кандидатом у виборчій діяльності .

1.4.1. Документ – це низка вимог від спілки громадян м.Коломиї , які майбутній обранець забов’язовується виконати в терміни прописані даною угодою і погодженні обома сторонами .

1.4.2. В разі не виконання прийнятих і підписаних умов обранець забов’язовується скласти з себе надані йому повноваження в разі його обрання або фінансово відшкодувати невиконані ним вимоги згідно кошторису прописаного в угоді підписаною ним .

1.4.3 Кандидат у виборчих перегонах , який відмовляється підписувати дану угоду, буде попередньо представлено у засобах інформації які доступні К.Р ,як людина, яка має на меті не чесні наміри і буде ігноруватися виборцями всіма засобами наданими йому конституційним правом .


[url]http://www.facebook.com/KoorradaKolomii[/url]

Поделиться

2

Re: Координаційна рада спілки громадян

Зневіра – один із хворобливих проявів життя і, до речі, один із великих гріхів. У кожного бувають різні летючі настрої, але людина не має морального права ділитися своєю зневірою. «Не додавай знесиленим журби

Поделиться

3

Re: Координаційна рада спілки громадян

Тож у кого які будуть пропозиції . Тільки попрошу будь ласка конструктивні пропозиції . Адже набагато легше знецінити і не робити нічого ніж уважно проаналізувати і запропонувати що з цьго реально , а що ні . Небайдужим і сповненим енергії людям пропонується конструктивно підійти до даної теми . Від вас залежить можливість керування своїм майбутнім самому собі , а не якимись дядьком зверху . Юристи , правознавці , чи можливий такий документ юридично правильним ?

Поделиться