Тема: Що робити вкладникам з судовим рішенням на руках?

Що робити вкладникам з судовим рішенням на руках?


На сьогоднішній день перед вкладниками Укрпромбанку, які мають на руках судові рішення про стягнення депозитів, стоїть питання ? «що робити?».

З одного боку, можна дочекатись закінчення мораторію в банку (21 січня 2010 року), і з огляду на рішення Нацбанку, планувати подальший план дій по поверненню депозиту. В такому випадку можливі такі варіанти вирішення:
1.    У випадку відновлення платоспроможності банку (в чому ми сумніваємося) ? продовження виконавчого провадження по стягненню депозиту. Тобто виплати буде проводити Укрпромбанк відповідно до своїх можливостей на момент винесення рішення.
2.    У випадку оголошення банку банкрутом ? можливість отримання гарантованої суми до 150 тис. грн. з Фонду гарантування вкладів. Для мілких вкладників це найкращий варіант.
3.    Якщо ж сума депозиту перевищуватиме 150 тисяч гривень ? заявлення кредиторських вимог в ході ліквідаційної процедури банку. Хоча в такому випадку коштів швидше всього, думаю, не вистачить.

Інше рішення ? відмовитись від позовних вимог та укласти трьохсторонню мирову угоду «Укрпромбанк ? вкладник ? Родовід банк». В такому випадку можливе отримання коштів, відповідно до встановленої процедури в Родовідбанку.

Станом на 1 грудня 2009 року тільки 344 вкладники (з 2 тисяч осіб, які мали судові рішення), погодились на мирне врегулювання питання.

Стримуючим фактором в даній ситуації є втрата можливості захистити свої права в суді, при мировій угоді, у випадку подальшої відмови або неспроможності Родовідбанку задовольнити вимоги вкладника по поверненню депозиту.


ВГО «Захисту прав споживачів фінансових послуг»

Поделиться

2

Re: Що робити вкладникам з судовим рішенням на руках?

да да, только ликвидацыя банка поможет

Поделиться

3

Re: Що робити вкладникам з судовим рішенням на руках?

согласен....

Поделиться

4

Re: Що робити вкладникам з судовим рішенням на руках?

печальная ситуация

Поделиться